Witamy w Romispa Bytom - Cenrum

Twoim SPA na wyłączność

Zapraszamy do naszego SPA w Bytomiu – centrum.

Nasze SPA mieści przy ulicy: Powstańców Warszawskich 8.

Oferta

Zapraszamy do RomiSPA w Bytomiu -centrum .

Zapraszamy na odprężający seans w gabinecie „Ocean relaksu” a w nim, gabinet na wyłączność z kąpielą w jacuzzi oraz sauną infrared (podczerwień).

Zrelaksuj się, odpręż ciało i umysł, pozwól pobudzić swoje zmysły. W trakcie pobytu towarzyszyć Ci będzie wyselekcjonowana zmysłowa muzyka, blask świec i aromatyczne kadzidełka. 

W  bogatej ofercie RomiSpa – Twojego Spa w centrum Bytomia znajdują się również masaże oraz różnorodne zabiegi na twarz i ciało w naszych gabinetach kosmetycznych.

Romispa powstało z myślą o klientach pragnących przenieść się do rajskiego otoczenia. Czas spędzony w naszym spa to gwarancja miło spędzonych chwil z wybraną osobą lub w gronie bliskich znajomych.

Zapraszamy do skorzystania z  RomiSPA  od poniedziałku do niedzieli od 10:00 do 22:00

Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem +48 515 504 451

Płatność za usługi RomiSpa uiszczana jest gotówką lub kartą płatniczą na miejscu lub przelewem bankowym na konto RomiSpa przed skorzystaniem z naszych usług.

Konto bankowe Romispa Centrum: 26 1020 2401 0000 0602 0520 9475 (PKO)

Przed rezerwacją usługi, prosimy o zapoznanie się z obowiązującym Regulaminem.

Promocje i rabaty nie łączą się ze sobą.

Kontakt

Masz pytanie dotyczące naszych usług? Zadzwoń lub napisz!

    Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Romispa z siedzibą na ul. A. Felińskiego 17, 41-923 Bytom, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce prywatności i ciasteczek