Masaże

Pełen komfort wypoczynku możesz zapewnić sobie, łącząc pobyt w spa z wybranym masażem. Doświadczony zespół wykwalifikowanych masażystów zabierze Cię w niezwykłą krainę relaksu w niekrępującej atmosferze przy dźwiękach nastrojowej muzyki i aromatycznych kadzidełek. U nas odzyskasz równowagę umysłu i doznasz błogiego stanu odprężenia. Specjalnością gabinetu jest masaż równoległy dla par. Dbając o Twój komfort, zapewniamy możliwość skorzystania
 z prysznica przed i po masażu.
 

Masaż relaksacyjny

Idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie całego ciała sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Masaż gorącą czekoladą

Daje niebywały efekt ciepła, rozgrzewając ciało i pobudzając zmysły, sprawia, że wydzielają się endorfiny, tzw. hormony szczęścia. Czekolada ma silne właściwości odżywcze, pobudza mikrokrążenie i ujędrnia ciało oraz wspomaga odchudzanie. Masaż czekoladowy to sama przyjemność, pomaga zredukować stres w organizmie. Zabieg działa pozytywnie na skórę, gdyż odżywia ją i nawilża, dodatkowo działa pobudzająco na zmysły, co razem tworzy idealne połączenie słodkiego relaksu. Przed zabiegiem zalecany jest peeling ciała.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami wulkanicznymi, który owocuje przepływem pozytywnej energii. Wskazany jest dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Działanie relaksacyjne masażu oparte jest przede wszystkim na dotyku i wyższej temperaturze. Poza tym ciepło i zimno wykazują dodatkowe działania: pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, odżywienie i dotlenienie skóry, zwiększenie głębokości oddechu.