502 245 481

Nieruchomości w Hiszpanii - Twoja inwestycja na przyszłość

Autoryzowany Partner Tripinvest

Roman Wojtczak

tel. 502 24 54 81

roman.wojtczak@tripinvest.pl

ul. Alojzego Felińskiego 17

Bytom 41- 923

Oferta

  • Posiadasz kapitał i chcesz go dobrze zainwestować?
  • Postaw na rynek nieruchomości
  • Zachęcamy do inwestowania w nieruchomości w Hiszpanii

Rynek nieruchomości jest atrakcyjnym rynkiem jeżeli chodzi o inwestycje. W ostatnich latach wartość rynkowa mieszkań w Polsce znacznie wzrosła. Według statystyk i danych dostępnych w  GUS w roku 2018 r. oddano do użytkowania o 14 %. więcej niż w roku poprzednim.

Ceny nieruchomości niebotycznie rosną a cena za metr kwadratowy w większych miastach wahają się od 6 000 do nawet 12 000 zł/mkw. ( Zakopane 12 800zł/mkw., Wrocław Krzyki /mkw., Gdynia 8130 zł/mkw., Kraków 6810 zł/mkw. , Warszawa 9130 zł/mkw. 

Porównując wartość  jaką należy zainwestować w średniej wielkości mieszkanie w jednym z atrakcyjniejszych miast w Polsce z nieruchomościami dostępnymi na rynku hiszpańskim łatwo możemy skalkulować, że 2 opcja jest dla nas nie tylko atrakcyjniejsza ale i korzystniejsza. Nasze oferty obejmują swoim zasięgiem całe wybrzeże Costa Blanca. 

Nasze mieszkanie / dom / willa w Hiszpanii to nasze miejsce odpoczynku w dowolnej chwili, możliwość wynajmu przez cały rok ze względu na korzystną pogodę, możliwość wynajmu przyjaciołom, znajomym.

Firma Tripinvest pomaga w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości dla Państwa, pomagamy również na miejscu podczas wynajmu ( Inwestor nie musi być na miejscu podczas wynajmu nieruchomości – załatwiamy za niego wszelkie kwestie związane z wynajmem i przygotowaniem nieruchomości dla gości.)

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie co oznacza, że oferty nieruchomości dopasowujemy zgodnie z jego potrzebami, możliwościami finansowymi oraz wymaganiami.

Jesteśmy pewni, że dzięki naszej ofercie Twoja wizja idealnej nieruchomości w Hiszpanii zostanie w pełni spełniona. Specjaliści Tripinvest analizują rynek nieruchomości i potrafią ocenić, w które nieruchomości warto zainwestować aby ich wartość rosła.

Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie nieruchomości oraz znajomości lokalnego rynku jesteśmy w stanie pomóc przy zakupie niemal każdej, dostępnej nieruchomości. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo formalno-prawne podczas zakupu nieruchomości. Pomagamy również w  w negocjacji ceny oraz wyborze najlepszej formy i oferty kredyty hipotecznego. Doradzamy naszym klientom w kwestii wyboru banku.

 

 

Dbamy o każdy detalTroszczymy się o każdy szczegół

Twoje interesyTwój zysk jest najważniejszy

Priorytetem napędzającym nasze działanie jest szacunek i dbałość o najdrobniejszy szczegół transakcji. Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie i troska o Twoje interesy – to one są podstawą funkcjonowania naszej firmy.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym autoryzowanym  partnerem – który jest do Twojej dyspozycji i w razie jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowie a także przedstawi atrakcyjną ofertę. 

 

Oferta Tripinvest dotyczy nie tylko sprzedaży nieruchomości. Zajmujemy się także kompleksową obsługą w wynajmie i serwisie apartamentów naszych klientów,  kupionych jako inwestycja.

Troszczymy się aby Twoja nieruchomość była wynajmowana, jak najczęściej i przynosiła zysk przez cały rok. Zajmujemy się obsługą wynajmu domów i apartamentów przez dostępne portale na rynku.

Nie musisz więc być na miejscu w Hiszpanii aby zatroszczyć się o obsługę swoich gości – zrobimy to za Ciebie!

Zdecydowałeś, że chcesz zainwestować swój kapitał w atrakcyjną nieruchomość w Hiszpanii – to świetnie!

Przyjdź do naszego autoryzowanego przedstawiciela aby ustalić szczegóły.

Po poznaniu Twoich oczekiwań i możliwości finansowych przygotujemy atrakcyjne oferty dla Ciebie i zapewnimy:

  • profesjonalną pomoc w poszukiwaniu idealnej nieruchomości dla Ciebie
  • konsultacje z naszymi specjalistami przed wyjazdem do Hiszpanii
  • organizację wyjazdu do Hiszpanii ( pomoc w organizacji przelotu, odbiór z lotniska lub pomoc w wynajmie samochodu)
  • objazdy pokazowe po wybranych nieruchomościach,
  • profesjonalne doradztwo w kwestiach formalnych i wsparcie merytoryczne na każdym, etapie zakupu nieruchomości,
  • obsługę prawną transakcji kupna-sprzedaży,
  • zarządzanie nieruchomością.

 

Współpracujemy z najlepszymi hiszpańskimi prawnikami, tłumaczami i kancelariami. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę prawną transakcji kupna-sprzedaży. Gwarantujemy pomoc przy sprawdzeniu dokumentów obiektu, wyszukiwaniu ewentualnych zadłużeń nieruchomości, a także negocjacji cen i podpisaniu aktu notarialnego.

 

Po zakupie nieruchomości zapewniamy pomoc w zakresie zarządzania nieruchomością, tak aby przynosiła, jak największą stopę zwrotu.