Cennik

Czy wiesz, że…

… możesz zakupić Voucher na dowolnie wybrany przez Ciebie seans? 

To pomysł na świetny prezent!

Vouchery do nabycia w RomiSPA

voucher Romispa

Płatność za usługi RomiSpa uiszczana jest gotówką lub kartą płatniczą na miejscu lub przelewem bankowym na konto RomiSpa przed skorzystaniem z naszych usług.

Konto bankowe:   59 1050 1230 1000 0090 3191 4337  (ING)

Kąpiele:

Ze względów technicznych warto zdecydować się na rodzaj kąpieli już podczas rezerwacji lub dzień przed relaksem. Przed samym zabiegiem ilość kąpieli do wyboru jest ograniczona.

Piwna Kąpiel

Mangowe Orzeźwienie

Winna Kąpiel

Kąpiel Afrodyty

Kąpiel Kleopatry

Arbuzowe Przebudzenie

Klasyczny Relaks 3 godziny

Klasyczny Relaks 

Zabiegi- dla jednej osoby

  • Istnieje możliwość zastąpienia peelingu i masażu całego ciała,  intensywnie regenerującym zabiegiem na twarz na kosmetykach marki ESDOR wraz z masażem twarzy.

Piwny Rytuał I

Piwny Rytuał II

Piwny Rytuał III

Zmysłowa Karmen

Piękna Afrodyta

Uwodzicielska Kleopatra

Powabna Iris

Masaże 

Masaż Kobido

Magiczny Dotyk Równoległy dla Pary

Magiczny Dotyk Plus

Magiczny Dotyk 

Czekoladowy Relaks

60 min

130 zł / os

Czekoladowy Relaks Plus

90 min

160 zł / os

Czar Gorących Kamieni

PROMOCYJNY PAKIET 2 godzinny  pobyt w gabinecie Rafa Koralowa

+ 1 godz. masaż relaksacyjny Magiczny dotyk = 200 zł/ os

Sauna

Istnieje możliwość skorzystania jedynie z sauny. W naszej ofercie posiadamy:

Sauna sucha fińska

Sauna sucha umożliwia pozbycie się skutków przemęczenia, usunięcie toksyn z organizmu oraz głęboki relaks. Dzięki wizycie w SPA poprawia się równiż krązenie krwi. Sauna sucha fińska to pomieszczenie gdzie temperatura wewnątrz sięga do 95 stopni przy wilgotności powietrza ok. 10%. Temperaturę taką osiąga się poprzez polewanie wodą gorących kamieni w piecu. Z sauny korzystamy nago, siedząc na ręczniku. Podczas seansu posiadacie Państwo saunę na wyłączność za zamkniętymi drzwiami gabinetu co zapewnia całkowitą prywatność.

Sauna na podczerwień IR

Sauna INFRARED to doskonały wybór dla osób z przeciwwskazaniami do korzystania z saun tradycyjnych, wysokotemperaturowych, o wysokiej wilgotności. Podobnie jak sauna tradycyjna, sauna INFRARED oddziałuje ciepłem, lecz wykorzystywana w niej energia podczerwieni ogrzewa bezpośrednio ciało a nie powietrze w pomieszczeniu. Dzięki temu aż 80% energii przenika w głąb naszego organizmu. Podczas 20-30 minutowych seansów w saunie organizm potrafi spalić od 600 do 2400 kcal, czyli 2-3 razy więcej niż podczas tradycyjnego biegania!